Najnovšie články

Nakoľko je zo strany našich zákazníkov v akustike záujem o odhlučnenie tepelných čerpadiel, rozhodli sme sa informovať o možnosti riešenia problému v tomto článku.

...
16-01-2019

V dôsledku stále veľmi teplého počasia, ktoré sa zdá, bude pokračovať aj v Novembri sme sa rozhodli obnoviť akcie na najpredávanejšie produkty.

...
05-11-2018

Tento týždeň končia horúčavy a kolektív IZOTES-u pre Vás pripravil výrazné zľavy na produkty vzduchotesnosti ( okenné tesniace pásky, utesnenie parozábrany a metalizovanú hliníkovú...

22-08-2018

Pod označením IzoFloor PE už u nás nájdete celkom nový produkt na vodotesné a vzduchotesné
separovanie jednotlivých vrstiev podláh.

...
30-07-2018

Najväčšie ZĽAVY v roku, 10-30% na produkty vzduchotesnosti !!

Napísal: Jozef Vereš Publikované v: Izotes Vytvorené: 2018-08-22 Zobrazené: 635 Komentár: 0

Tento týždeň končia horúčavy a kolektív IZOTES-u pre Vás pripravil výrazné zľavy na produkty vzduchotesnosti ( okenné tesniace pásky, utesnenie parozábrany a metalizovanú hliníkovú parozábranu) už od dnes 22.08.2018.

Keďže kódové zľavy nie sú kvôli šifrovaniu odchádzajúcich údajov na stránke funkčné, rozhodli sme sa kompenzovať zákazníkom tento nedostatok výrazným znížením cien na vybrané tesniace produkty. Do zliav sme pridali takmer kompletný program utesnenia parozábrany, ako aj najobľúbenejší produkt – FLIESFLEX butylovú pásku.

 

   
Aby toho nebolo málo, po dlhšej prestávke sme pridali do sortimentu aj opakovane žiadaný lepiaci profil na pripojenie parozábrany o minerálne, alebo drevené steny IzoRoof DSS. Pre tých z Vás, ktorým nesedí vytláčanie lepidla z kartuše a uprednostňujú rýchlejšiu prácu s páskou je určený práve tento jedinečný produkt. Samozrejme na obmedzený čas s výraznou zľavou.

 

V dohľadnej dobe sme pre Vás pripravili NOVINKY v sortimente utesnenia mokrých priestorov, medzi ktorými nebude chýbať veľmi kvalitná 2K a 1K hydroizolácia, nové tesniace rohové pásy, manžety, vnútorné a vonkajšie tesniace rohy a podobne.

 

Pevne verím, že sa ich podarí uverejniť do polovice Septembra 2018.

    

s úctou

Jozef Vereš

Tagy:

Zanechať komentár

Captcha