Najnovšie články

Vzhľadom na dramatickú situáciu s rúškami na Slovensku, sme sa rozhodli našou malou snahou prispieť k zvýšenej istote a ochrane slovenských rodín tým, že ako firma venujúca sa predajo...

21-03-2020

Dovoľujeme si Vám predstaviť najhorúcejšiu novinku z rady produktov IzoRoof pod označením MB biely.

...
09-03-2020

Katalóg produktov radu  IzoRoof určených na vzduchotesné prevedenie parozábrany podľa DIN 4108-7 a vetrotesné prevedenie strešných a fasádnych fólií.

...
06-02-2020

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

...
05-04-2019

Svojpomocná výroba jednorázového rúška

Napísal: adminL Publikované v: Izotes Vytvorené: 2020-03-21 Zobrazené: 1714 Komentár: 0

Vzhľadom na dramatickú situáciu s rúškami na Slovensku, sme sa rozhodli našou malou snahou prispieť k zvýšenej istote a ochrane slovenských rodín tým, že ako firma venujúca sa predajom a konfekciou lepiacich systémov Vám predstavíme možnosť svojpomocnej praktickej výroby jednorázových rúšok bez potreby použitia šijacích nástrojov a strojov. Za niekoľko minút si môžete z netkanej textílie a samolepiacej transferovej pásky vyrobiť kvalitné priliehavé rúško podľa potreby.

 

Sada na výrobu 50 ks jednorázových rúšok obsahuje tepelne spevnenú netkanú  textíliu v kotúči 120mm x 20m, samolepiacu transferovú pásku 8mm x 25m – 2ks alebo 8mm x 50mm – 1 ks a postrannú upevňovaciu stužku 10mm x 30m. Jedinú maličkosť, ktorú si budete musieť zadovážiť k celému projektu je viazací tenký drôt na spevnenie hornej časti okolo nosa. Samozrejme, aj použitie gumičky ( ktorú viete zapracovať rovnako ako stužku ) je lepšia alternatíva, nakoľko nie je tak citlivá na správnu dĺžku a jej pružnosť lepšie uchytí rúško na svojom mieste.

 

Cena sady na výrobu 50 ks vo výške 18,24 EUR aj s poštovným predstavuje náklady na jeden kus iba 0,36 EUR. V rodine si môžete tak spoločne vyrobiť dostatočný počet na ochranu všetkých členov.

 

Objednať sadu si môžete tu: https://izotes.sk/index.php?_route_=obaly/jednorazove_ruska/sada_jr


Sme radi, ak sme svojou malou snahou mohli prispieť k ochrane Vašich rodín.

Tím IZOTES

Tagy:

Zanechať komentár

Captcha