Najnovšie články

Vzhľadom na dramatickú situáciu s rúškami na Slovensku, sme sa rozhodli našou malou snahou prispieť k zvýšenej istote a ochrane slovenských rodín tým, že ako firma venujúca sa predajo...

21-03-2020

Dovoľujeme si Vám predstaviť najhorúcejšiu novinku z rady produktov IzoRoof pod označením MB biely.

...
09-03-2020

Katalóg produktov radu  IzoRoof určených na vzduchotesné prevedenie parozábrany podľa DIN 4108-7 a vetrotesné prevedenie strešných a fasádnych fólií.

...
06-02-2020

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

...
05-04-2019

Samolepiaca manžeta na prechod káblov 120 x 120mm, expanzná zóna 6 - 25mm

Je vyrobená z TPE ( Termoplastic elastomer ) kaučuku, kašírovaného z oboch strán vlísom. Stredová zoná manžety je z čistého kaučuku vysoko flexibilná s otvorom 6mm, pričom celková expanzná zóna je od 6 do 25mm. Preto je manžeta vhodná na utesnenie malých prienikov, akými sú káble a chráničky cez parozábranu, stenu, alebo OSB dosku. 

Manžeta je z jednej strany samolepiaca, butylová vrstva 1mm so sieťovým pretkávaním zabezpečuje 100%-nú vzduchotesnosť a veľmi dobrú prídržnosť na PE fóliách, minerálnych podkladoch stien, na drevených povrchoch, tvárniciach rôznych druhov a pod. Butylová lepiaca vrstva je s integrovanou krycou fóliou, pričom je kompletne na celej ploche manžety, vrátane otvoru v nej. Pred aplikáciou sa preto musí stred otvoru manžety ( butylová vrstva s krycím papierom ) prepichnúť napr. klincom ( prieraz musí byť menší, ako je napr. priemer kábla ). Kábel sa potom nasilu prevlečie stredom manžety až po okraj vzduchotesnej roviny ( fólie, OSB dosky a pod. ), odstráni sa krycia fólia samolepiacej vrstvy a pritlačí sa celou plochou k podkladu. 

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: