Najnovšie články

Vzhľadom na dramatickú situáciu s rúškami na Slovensku, sme sa rozhodli našou malou snahou prispieť k zvýšenej istote a ochrane slovenských rodín tým, že ako firma venujúca sa predajo...

21-03-2020

Dovoľujeme si Vám predstaviť najhorúcejšiu novinku z rady produktov IzoRoof pod označením MB biely.

...
09-03-2020

Katalóg produktov radu  IzoRoof určených na vzduchotesné prevedenie parozábrany podľa DIN 4108-7 a vetrotesné prevedenie strešných a fasádnych fólií.

...
06-02-2020

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

...
05-04-2019

IzoRoof PP šedý 


je jednostranne lepiaca  páska s nosičom z PP ( polypropylén ) flísu určená predovšetkým na vetrotesné presahové lepenie poistných strešných fólií, ako aj prelepovanie ich poškodení pri výstavbe strechy.

Pre svoje univerzálne lepiace vlastnosti je páska veľmi vhodná ako systémový produkt na spájanie bežných druhov  strešných poistných fólií ( PP, PES, PES s vrstvou PU a pod. ).

Produkt spĺňa náročné normy na vzduchotesné lepenie podľa DIN 4108-7 a garantuje tiež vetrotesnosť podstrešia a utesnenie strešných fólií protí nárazovému dažďu pri veľmi nízkych sklonoch striech. 

Vysokoúčinné akrylátové lepidlo garantuje veľmi dobré počiatočné lepivosti na tak polárnych, ako aj nepolárnych nízkoenergetických povrchoch. Páska má pevný  PP nosič, ktorý poskytuje veľmi ľahkú manipuláciu a UV odolnosť po dobu do 4 mesiacov.

Technický list

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte :

Mobil : 0948 898 788

Mail : izotes@izotes.sk

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: