Najnovšie články

Vzhľadom na dramatickú situáciu s rúškami na Slovensku, sme sa rozhodli našou malou snahou prispieť k zvýšenej istote a ochrane slovenských rodín tým, že ako firma venujúca sa predajo...

21-03-2020

Dovoľujeme si Vám predstaviť najhorúcejšiu novinku z rady produktov IzoRoof pod označením MB biely.

...
09-03-2020

Katalóg produktov radu  IzoRoof určených na vzduchotesné prevedenie parozábrany podľa DIN 4108-7 a vetrotesné prevedenie strešných a fasádnych fólií.

...
06-02-2020

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

...
05-04-2019

IzoRoof FL zelený ATP 

Táto páska na parozábrany patrí medzi to najlepšie, čo je momentálne možné kúpiť. Produkt je vyrábaný švajčiarskou firmou ATP a svojou vyladenou receptúrou lepidla je veľmi vhodná aj pri lepení za nízkych zimných teplôt.  Má excelentnú odolnosť voči pôsobeniu vlhkosti a vynikajúcu priľnavosť k patotesným fóliám na báze PE, PP a kombináciu membrán PP-PA. 

Keďže je momentálne veľký problém so zabezpečením dostatočného množstva tovaru z Nemecka, rozhodli sme sa doviezť tento produkt od firmy ATP. 

Oproti doterajšej verzii IzoRoof FL zelený, má verzia ATP  okrem ešte lepšieho lepidla tiež zvýšenú odolnosť voči pôsobeniu UV žiarenia na dobu 24 mesiacov pre stredoeurópsku klímu . 

Páska je veľmi vhodná na parotesné a vzduchotesné  lepenie parozábran navzájom, ako aj na lepenie parozábran v mieste jej pevného prieniku, resp. v mieste napojenia parozábrany na strešné okná. Flexibilný nosič na báze vláknami zosilnenej PE fólie spolu s extrémne agresívnou lepiacou silou vytvára špičkový produkt vo svojej triede zodpovedajúci norme DIN 4108-7.

Páska spolu s vybranými parozábranami ( z radu IzoFoil )  vytvára systémové riešenie na ktoré je pokytnutá 20 ročná záruka na trvalú vzduchotesnosť napájaného spoja. 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: