Najnovšie články

Vzhľadom na dramatickú situáciu s rúškami na Slovensku, sme sa rozhodli našou malou snahou prispieť k zvýšenej istote a ochrane slovenských rodín tým, že ako firma venujúca sa predajo...

21-03-2020

Dovoľujeme si Vám predstaviť najhorúcejšiu novinku z rady produktov IzoRoof pod označením MB biely.

...
09-03-2020

Katalóg produktov radu  IzoRoof určených na vzduchotesné prevedenie parozábrany podľa DIN 4108-7 a vetrotesné prevedenie strešných a fasádnych fólií.

...
06-02-2020

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

...
05-04-2019

IzoFoil TP – PE pretkávaná parozábrana

Je podstrešná parotesná fólia z polyetylénu pretkávaného polypropylénovou mriežkou.
Používa sa na parotesné prevedenie zo strany interiéru najmä v podkroviach, stropoch, na stenách a podobne. Parotesná fólia IzoFoil TP bráni prieniku vodných pár smerom z interiéru do tepelnej izolácie a strešného plášťa a tiež plní funkciu vzduchotesnej roviny.

Parozábranu je vhodné aplikovať lesklou stranou do interiéru, aby sa zaručila čo najlepšia prídržnosť lepiacich pások pri utesňovaní spojov.

Parozábrana IzoFoil TP sa dodáva v troch hmotnostných triedach ( gramážach ) :

IzoFoil TP 90
IzoFoil TP 110
IzoFoil TP 140


Pre čo najtesnejšie prevedenie pripojení parozábrany IzoFoil TP ju doporučujeme fixovať na drevenú konštrukciu krovu, prípadne SDK profily obojstrannou páskou a jej presahy ( 15 cm naznačené na výrobku ) prelepiť membránovou páskou, oba produkty zo systémovej rady RoofTalent, ktorá obsahuje tiež produkty na utesnenie prestupov, napojenie na obvodové steny a podobne.
Na vzduchotesné pripojenie IzoFoil TP výrobkami rady RoofTalent poskytujeme záruku na trvalé vzduchotesné spoje po dobu 20 rokov.

Upozornenie : Prelepovanie presahov parozábran páskou PP ALU ( polypropylénová páska s napareným hliníkom ), ako aj zlepovanie fólií obojstrannou páskou s PP, alebo tkanivovým nosičom nie je systémové riešenie a z hľadiska vzduchotesnosti úplne nedostatočné.
Naša firma vie ponúknuť aj uvedené produkty, neberie však zodpovednosť za prípadné reklamácie, ktoré vzniknú použitím nesprávnych lepiacich pások.

Technické parametre :

IzoFoil TP 90/110/140

Plošná hmotnosť : 90/110/140 g/m2
Dĺžka rolky : 50 m
Šírka rolky : 1,5 m
Hrúbka fólie : 0,17/0,22/0,27 mm
Pevnosť v ťahu pozdĺžna : 220/230/230 N/50mm
Pevnosť v ťahu priečna : 190/200/200 N/50mm

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: