Najnovšie články

Vzhľadom na dramatickú situáciu s rúškami na Slovensku, sme sa rozhodli našou malou snahou prispieť k zvýšenej istote a ochrane slovenských rodín tým, že ako firma venujúca sa predajo...

21-03-2020

Dovoľujeme si Vám predstaviť najhorúcejšiu novinku z rady produktov IzoRoof pod označením MB biely.

...
09-03-2020

Katalóg produktov radu  IzoRoof určených na vzduchotesné prevedenie parozábrany podľa DIN 4108-7 a vetrotesné prevedenie strešných a fasádnych fólií.

...
06-02-2020

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

...
05-04-2019

Jednovrstvová vysokokvalitná LDPE parozábrana.  Zabraňuje prenikaniu vodnej pary z interiérov do tepelnej izolácie ako aj vzniku kondenzácie. Je vhodná na vytvorenie vzduchotesnej roviny zo strany interiéru v konštrukciách podkroví šikmých striech, stien a stropov na nízkopodlažných domoch - bungalow. 

 

Použitie:

Parozábranu REWAXX VAPOFLEX SD 100 je možné použiť vo všetkých skladbách šikmých striech ako  aj na izoláciu stien. Je konštrukčne prispôsobená pre kontakt s podkladovou konštrukciou, bez nutnosti vytvárať vzduchovú medzeru medzi tepelnou izoláciou a fóliou, pri zachovaní jej funkčnosti. Pri montáži je nutné dodržiavať presah 15-20 cm (pri pozdĺžnych resp. priečnych prekrytiach). Všetky spoje fólie je potrebné zlepiť systémovými páskami IzoRoof FL-zelený, IzoRoof P žltý, alebo IzoRoof FA čierny. Na konštrukciu minerálnej steny sa parozábrana nalepí špeciálnym lepidlom na parozábrany IzoSealind D2100 . 

 

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte : 

mobil  : 0948 898 788
e-mail : izotes@izotes.sk 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: