Najnovšie články

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

...
05-04-2019

Nakoľko je zo strany našich zákazníkov v akustike záujem o odhlučnenie tepelných čerpadiel, rozhodli sme sa informovať o možnosti riešenia problému v tomto článku.

...
16-01-2019

V dôsledku stále veľmi teplého počasia, ktoré sa zdá, bude pokračovať aj v Novembri sme sa rozhodli obnoviť akcie na najpredávanejšie produkty.

...
05-11-2018

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

Samolepiaca manžeta na prechod káblov 120 x 120mm, expanzná zóna 6 - 25mm

Je vyrobená z TPE ( Termoplastic elastomer ) kaučuku, kašírovaného z oboch strán vlísom. Stredová zoná manžety je z čistého kaučuku vysoko flexibilná s otvorom 6mm, pričom celková expanzná zóna je od 6 do 25mm. Preto je manžeta vhodná na utesnenie malých prienikov, akými sú káble a chráničky cez parozábranu, stenu, alebo OSB dosku. 

Manžeta je z jednej strany samolepiaca, butylová vrstva 1mm so sieťovým pretkávaním zabezpečuje 100%-nú vzduchotesnosť a veľmi dobrú prídržnosť na PE fóliách, minerálnych podkladoch stien, na drevených povrchoch, tvárniciach rôznych druhov a pod. Butylová lepiaca vrstva je s integrovanou krycou fóliou, pričom je kompletne na celej ploche manžety, vrátane otvoru v nej. Pred aplikáciou sa preto musí stred otvoru manžety ( butylová vrstva s krycím papierom ) prepichnúť napr. klincom ( prieraz musí byť menší, ako je napr. priemer kábla ). Kábel sa potom nasilu prevlečie stredom manžety až po okraj vzduchotesnej roviny ( fólie, OSB dosky a pod. ), odstráni sa krycia fólia samolepiacej vrstvy a pritlačí sa celou plochou k podkladu. 

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: