Najnovšie články

Vzhľadom na dramatickú situáciu s rúškami na Slovensku, sme sa rozhodli našou malou snahou prispieť k zvýšenej istote a ochrane slovenských rodín tým, že ako firma venujúca sa predajo...

21-03-2020

Dovoľujeme si Vám predstaviť najhorúcejšiu novinku z rady produktov IzoRoof pod označením MB biely.

...
09-03-2020

Katalóg produktov radu  IzoRoof určených na vzduchotesné prevedenie parozábrany podľa DIN 4108-7 a vetrotesné prevedenie strešných a fasádnych fólií.

...
06-02-2020

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

...
05-04-2019

IzoPEL MONO / DUO 35mm x 25m x 3mm – novinka na prevedenie spojov bez prasklín!

Napísal: adminL Publikované v: Stavebné pásky a fólie Vytvorené: 2015-06-28 Zobrazené: 6779 Komentár: 0

Vysokokvalitná dilatačná páska z PE peny s uzavretou štruktúrou buniek s 10mm širokým agresívne lepiacim okrajom a hrúbkou 3mm.

Používa sa v suchej výstavbe interiéru, najčastejšie pri riešení pružného vyhotovenia dilatačných škár tvorených omietkou, pripojenou na materiály s odlišnou tepelnou rozťažnosťou v miestach rohov, výstupkov, dorazových pripojení a pod. (omietka pripojená na drevo, plastové rámy a lišty, OSB dosky, SDK dosky, stavebné konštrukčné kombi dosky a podobne). IzoPEL MONO je veľmi vhodný napr. pri riešení stále obľúbenejších priznaných trámov na stropoch a stenách v obytných priestoroch interiéru. Na pružné pripojenie omietok, SDK dosiek a OSB dosiek na plastové rámy okien zo strany interiéru je vhodná verzia IzoPEL DUO z dôvodu pohodlnej inštalácii krycej fólie na opačnú stranu pásky, keďže páska je vebavená aj druhým lepiacim okrajom. Fóliu je preto možné ponechať na páske až do úplného vymaľovania interiéru, následne sa páska zrežie po okraj pripojenia orezávacím nožíkom, alebo žiletkou a spolu s fóliou zahodí do odpadu. Mierne stlačený spoj sa pretmelí esteticky vhodným tmelom a škára je dlhodobo odolná voči prasklinám.

 

Pre bližšie informácie je špecifikácia na stiahnutie

Technický list IzoPEL

prípadne montážne video:

 

Tagy:

Zanechať komentár

Captcha