Najnovšie články

Nakoľko je zo strany našich zákazníkov v akustike záujem o odhlučnenie tepelných čerpadiel, rozhodli sme sa informovať o možnosti riešenia problému v tomto článku.

...
16-01-2019

V dôsledku stále veľmi teplého počasia, ktoré sa zdá, bude pokračovať aj v Novembri sme sa rozhodli obnoviť akcie na najpredávanejšie produkty.

...
05-11-2018

Tento týždeň končia horúčavy a kolektív IZOTES-u pre Vás pripravil výrazné zľavy na produkty vzduchotesnosti ( okenné tesniace pásky, utesnenie parozábrany a metalizovanú hliníkovú...

22-08-2018

Pod označením IzoFloor PE už u nás nájdete celkom nový produkt na vodotesné a vzduchotesné
separovanie jednotlivých vrstiev podláh.

...
30-07-2018

Protišmyková čierna páska so svietiacim pásom. Páska na schody, schodiská, rampy, nakladacie plošiny, konštrukčné zariadenia, rebríky, lešenia, kosačky na trávu, do traktorov, lodí, dopravných prostriedkov, poľnohospodárskych strojov, snežných skútrov a stravovacích zariadení.

Pásky so samolepiacou spodnou vrstvou, vrchná protišmyková vrstva je tvorená s jemných zŕn oxidu hliníka pripevnených k polymérovému filmu. Páska je testovaná na protišmyk – kategória R13. Páska je vhodná na vonkajšie a vnútorné použitie, je testovaná na vlkosť a oleje. Je UV stabilizovaná.

Inštalácia: pásku je nutné inštalovať pri minimálnej teplote 10oC. Pri nižších teplotách nie je zaručená dostatočná lepivosť. Nalepená páska sa jemne pritlačí gumenou stierkou alebo gumovým valčekom, kvôli úniku vzduchových bublín. Páska dobre prilne k väčšine neporéznych materiálov.

 

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte:

mobil: 0948 544 456
e-mail: veres@izotes.sk

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: