Najnovšie články

Vzhľadom na dramatickú situáciu s rúškami na Slovensku, sme sa rozhodli našou malou snahou prispieť k zvýšenej istote a ochrane slovenských rodín tým, že ako firma venujúca sa predajo...

21-03-2020

Dovoľujeme si Vám predstaviť najhorúcejšiu novinku z rady produktov IzoRoof pod označením MB biely.

...
09-03-2020

Katalóg produktov radu  IzoRoof určených na vzduchotesné prevedenie parozábrany podľa DIN 4108-7 a vetrotesné prevedenie strešných a fasádnych fólií.

...
06-02-2020

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

...
05-04-2019

Zahájený predaj PE kanistrov a PE súdkov s vekom

Napísal: Jozef Vereš Publikované v: Obaly Vytvorené: 2014-07-15 Zobrazené: 3393 Komentár: 0

Keďže máme dlhé roky priateľské vzťahy s predajným tímom spoločnosti SIEPE GmbH, výrobcom plechových a polyetylénových obalov s viac ako 135 ročnou tradíciou, po vzájomnej dohode o distribúcii výrobkov tejto nemeckej spoločnosti sme sa rozhodli zahájiť oficiálne od 25. júla predaj plastových kanistrov a súdkov a sudov s vekom a obručou rôznych objemov na našom e-shope IZOTES.SK.

Výrobky so značkou SIEPE nie sú určené iba pre výrobcov a distribútorov chemikálií, čistiacich prostriedkov, alebo potravinárskych tekutých výrobkov, ale aj pre bežné použitie v domácnostiach na skladovanie a prepravu pitnej vody, olejov, sirupov, ako aj sypkých materiálov v súdkoch s vekom a obručou.

 

Ku kanistrom budeme mať k dispozícii odnímateľné vypúšťacie ventily, ktoré sa na rozdiel od integrovaných kohútikov dajú bez problémov premiestňovať z jedného kanistra na druhý. Všetky plastové obaly sú vyrobené zo zdravotne nezávadného polyetylénového granulátu s certifikátom použitia v potravinárskom priemysle.

 

Plastové súdky a sudy s vekom a obručou sú zase ideálne tak na skladovanie granulovaných krmív, zmesných krmív a tým ich ochranu pred hlodavcami a nečistotami, ako aj na na prepravu a skladovanie pastovitých a vysoko viskóznych kvapalín, akými sú oleje, med a podobne. S obľubou sa tiež používajú na kvasenie kapusty, prípravu dozretého ovocia na kvasenie pred následným pálením a v neposlednom rade tiež na zachytávanie dažďovej vody.

 

V profesionálnej sfére sa plastové kanistre používajú v chemickom priemysle na balenie a stáčanie chemických látok a prípravkov ( čisté chemikálie, čistiace prostriedky, rozpúšťadlá, oleje a pod.), v potravinárskom priemysle zase na veľkoobchodný predaj olejov, sirupov a podobne.

 

Všetky nami ponúkané obaly, či už ide o kanistre, alebo súdky a sudy sú certifikované na prepravu a skladovanie nebezpečných vecí a spĺňajú najnáročnejšie parametre, pokiaľ ide o záťažové testy a skúšky tesnosti uzáverov.

 

Veríme, že si všetci naši zákazníci u nás prídu na ten najlepší možný obal pre svoje špecifické potreby a aby sme Vám výber vhodného riešenia balenia konkrétneho produktu uľahčili, na doluuvedenom kontaktnom telefóne sme Vám plne k dispozícii s odborným poradenstvom.

 

Predaj obalov a poradenský servis : mobil : 0948 898 788

Zanechať komentár

Captcha