Najnovšie články

Vzhľadom na dramatickú situáciu s rúškami na Slovensku, sme sa rozhodli našou malou snahou prispieť k zvýšenej istote a ochrane slovenských rodín tým, že ako firma venujúca sa predajo...

21-03-2020

Dovoľujeme si Vám predstaviť najhorúcejšiu novinku z rady produktov IzoRoof pod označením MB biely.

...
09-03-2020

Katalóg produktov radu  IzoRoof určených na vzduchotesné prevedenie parozábrany podľa DIN 4108-7 a vetrotesné prevedenie strešných a fasádnych fólií.

...
06-02-2020

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

...
05-04-2019

Charakteristika:
MASTERsil® Montážna pena FLEXI je jednozložková polyuretánová pena, tuhnúca vzdušnou vlhkosťou. Vďaka vysokej elasticite umožňuje absorbovať pohyb stavebných prvkov spôsobený zmenami teplôt, vlhkosti, posunu podložia a pod.. Pena je paropriepustná, minimálne nasiakavá s vysokou tvarovou pamäťou.


Použitie:
MASTERsil® Montážna pena FLEXI vyplňovanie škáry v obvodových plášťoch budov, najmä vhodné pre drevostavby, nízkoenergetické a pasívne objekty.


Aplikačný postup:
Podklady musia byť odprášenie, nemastné, môžu byť vlhké nie však pod vodu alebo omrznuté. Suché podklady musia byť navlhčené (napr. pomocou rozprašovača). Kovové podklady musia byť opatrené náterom pred koróziou, asfalt alebo bitúmen sú nevhodné pre následné vypeňovania. Dózu (musí mať teplotu + 10 ° až + 20 ° C) minimálne 1 minútu pretrepte, naskrutkujte aplikačnú pištoľ a naneste na podklad, ktorý musí mať minimálne 0 ° C (optimálna teplota je + 20 ° C). Škáru vyplňujte zdola nahor (ak je priemer cez 5 cm - aplikujte vo viacerých vrstvách). Čerstvú penu odstránite pomocou MASTERsil Čistič, vytvrdenú len mechanicky. Penu je možné pretierať, omietať, neodoláva UV žiareniu.

Aplikačná teplota od -10 ° C.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: