Najnovšie články

Vzhľadom na dramatickú situáciu s rúškami na Slovensku, sme sa rozhodli našou malou snahou prispieť k zvýšenej istote a ochrane slovenských rodín tým, že ako firma venujúca sa predajo...

21-03-2020

Dovoľujeme si Vám predstaviť najhorúcejšiu novinku z rady produktov IzoRoof pod označením MB biely.

...
09-03-2020

Katalóg produktov radu  IzoRoof určených na vzduchotesné prevedenie parozábrany podľa DIN 4108-7 a vetrotesné prevedenie strešných a fasádnych fólií.

...
06-02-2020

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

...
05-04-2019

Náš nový web so zľavou 20%

Napísal: Jozef Vereš Publikované v: Izotes Vytvorené: 2014-04-01 Zobrazené: 2192 Komentár: 0

Nové stránky IZOTES.SK spolu so zľavou až do 15.05.2014 !

Stači pri objednávke použiť zľavový kód: " web2014 " !

Vážení stavebníci,  Pri príležitosti významného rozšírenia nášho doterajšieho sortimentu stavebných pások o produkty stavebnej chémie, strešných doplnkov a priemyselných pások ( najmä podlahových a protišmykových ) ako aj spustenia nových  ( veríme, že prehľadnejších ) webových stránok, Vám ponúkame uvádzaciu zľavu vo výške 20% na celý náš sortiment od 01.04.2014 až do 15.05.2014. Stači pri objednávke použiť zľavový kód: " web2014 " ! Pri vytváraní vzhľadu nových stránok a kategorizácií sortimentu produktov sme sa od začiatku úprimne snažili, aby sme Vám významne uľahčili orientáciu a možný výber Vami požadovaných produktov nielen podľa ich základného použitia, ale aj samotné detailné radenie tovarov prispôsobiť tak, aby príbuzné položky príslušenstva, alebo systémových doplnkov nasledovali bezprostredne za sebou, čím sa minimalizuje čas, potrebný na vyhľadávanie potrebných komponentov celého stavebného systému. Významnou novinkou, ktorá určite prispeje k prehľadnosti a zvýši atraktívnosť našej ponuky je zavedenie označovania systémových záruk známkami garancie pri jednotlivých produktoch s označením dĺžky obdobia v rokoch, pre ktoré platí systémová záruka. Označenie známkou pri produkte naznačuje, že tento je zaradený do systémovej záruky, na detailnejší prehľad jednotlivých systémových riešení vytvoríme do 30.04.2014 dokument s popisom a vysvetlením, ktoré kompomenty vstupujú do jednotlivých systémových riešení a za akých podmienok platí poskytnutá dlhodobá záruka.  Týmto krokom sme sa rozhodli posilniť význam KVALITY pri produktoch tak významne ovplyvňujúcich riešenie kritických detailov stavby, a to najmä v období, kedy je všeobecný trend postavený na stranu zlacňovania a úspor, žiaľ veľmi často výhradne na úkor kvality a funkčnosti stavebných výrobkov.  Zároveň sa ospravedlňujeme za možné chyby pri vytváraní našich nových stránok, radi uvítame Vaše pripomienky a návrhy na zlepšenie a veríme, že si náš nový dizajn nájde medzi Vami priaznivcov a podporovateľov.
Tagy:

Zanechať komentár

Captcha