Najnovšie články

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

...
05-04-2019

Nakoľko je zo strany našich zákazníkov v akustike záujem o odhlučnenie tepelných čerpadiel, rozhodli sme sa informovať o možnosti riešenia problému v tomto článku.

...
16-01-2019

V dôsledku stále veľmi teplého počasia, ktoré sa zdá, bude pokračovať aj v Novembri sme sa rozhodli obnoviť akcie na najpredávanejšie produkty.

...
05-11-2018

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

Misia

Misia Izotes       

Našim poslaním je ponúkať kvalitatívne najhodnotnejšie produkty na stavebnom trhu v oblasti vzduchotesných, vetrotesných a vodotesných pripojení formou systémových riešení s mimoriadne dlhodobou zárukou garancie trvale funkčných spojov na obdobie od 10 až do 30 rokov. Zavádzame týmto krokom nový štandard spoľahlivosti a kvality ponúkaných produktov a systémových riešení s označením záruky vyjadrenej známkou dlhotrvajúcej garancie. 

       Uvedenú ponuku produktov dopĺňame neustále intenzívnejším poradenstvom v oblasti použitia našich výrobkov, ako aj praktickými ukážkami aplikácií a trvalou prezentáciou nami ponúkaných produktov v našej výstavnej miestnosti, kde si každý náš zákazník pred kúpou tovaru môže osobne tento prezrieť, zistiť jeho pôvod a konzultovať použitie na konkrétnom prípade aplikácie. Zároveň Vám radi preukážeme rozdielne kvality produktov na rovnaké použitie v praxi tak, aby ste sa mohli správne rozhodnúť pre to najlepšie na Vašej stavbe. 

       Našou činnosťou udržiavame a neustále zvyšujeme kvalitu ponúkaných riešení v protiklade so všeobecne pokračujúcim trendom ponúkať na našom stavebnom trhu produkty za najnižšie ceny, ktoré sa ale často v praxi nedajú vôbec použiť, v lepšom prípade nenapĺňajú účel svojho deklarovaného použitia. 

       Našim mottom, ktoré najlepšie vyjadruje náš postoj je : Najvyššia kvalita produktov a odbornosť poradenstva pre Vás, našich zákazníkov je našou radosťou a poslaním !