Najnovšie články

Nakoľko je zo strany našich zákazníkov v akustike záujem o odhlučnenie tepelných čerpadiel, rozhodli sme sa informovať o možnosti riešenia problému v tomto článku.

...
16-01-2019

V dôsledku stále veľmi teplého počasia, ktoré sa zdá, bude pokračovať aj v Novembri sme sa rozhodli obnoviť akcie na najpredávanejšie produkty.

...
05-11-2018

Tento týždeň končia horúčavy a kolektív IZOTES-u pre Vás pripravil výrazné zľavy na produkty vzduchotesnosti ( okenné tesniace pásky, utesnenie parozábrany a metalizovanú hliníkovú...

22-08-2018

Pod označením IzoFloor PE už u nás nájdete celkom nový produkt na vodotesné a vzduchotesné
separovanie jednotlivých vrstiev podláh.

...
30-07-2018

MANŽETA podlahová TPE flísová 350mm x 350mm

Manžeta je určená na vkladanie do tekutej lepenky pri hydroizoláciách kúpeľní, wellness centier, sáun a ostatných vlhkých priestorov. 

Je zložená z vrstvy kaučuku TPE ( termoplastic elastomer ), z oboch strán termicky spojená s vrstvou flísu, ktorá zabezpečí veľmi dobrý kontakt s tekutou hydroizoláciou, lepenkou, alebo asfaltovou hydroizolačnou stierkou. Manžeta je veľmi dobre flexibilná a ľahko sa prispôsobí väčšiemu priemeru trubiek a odpadových rúr. 

Rozmer 350 x 350mm sa najčastejšie využíva na utesnenie podlahových vpustí vo vlhkých miestnostiach ( sprchové kúty, vane, spoločné odtoky v sprchách a pod. ).  

Priamo na postihnutom mieste a v jeho okolí sa nanesie prvá vrstva hydroizolácie, do ktorej sa manžeta vkladá. Na základe priemeru podlahovej odtokovej rúry sa v strede manžety vyrežie otvor o cca 10 - 20% menší. Po cca 4-6 hodinách sa nanesie celoplošne druhá vrstva hydroizolácie. 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: