Najnovšie články

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

...
05-04-2019

Nakoľko je zo strany našich zákazníkov v akustike záujem o odhlučnenie tepelných čerpadiel, rozhodli sme sa informovať o možnosti riešenia problému v tomto článku.

...
16-01-2019

V dôsledku stále veľmi teplého počasia, ktoré sa zdá, bude pokračovať aj v Novembri sme sa rozhodli obnoviť akcie na najpredávanejšie produkty.

...
05-11-2018

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017
Sale
IzoHydro M 150 x 150mm manžeta s expanznou zónou 25-75mm

Manžeta s expanznou zónou 150 x 150mm so stredovou flexibilnou zónou od 25mm do 75mm

Pružná manžeta na utesnenie  priemerov prienikov v rozsahu 25 - 75mm , k dispozícii aj v samolepiacej verzii, ktorá je veľmi vhodná na utesnenie prienikov chráničiek trubiek, veľkých priemerov káblov a podobne. 

Manžeta je z kaučukovej hmoty na ktorej je nakašírovaná vrstva flísu, pričom stredová zóna je z čistého kaučuku - TPE ( termoplastic elastomer ) a vyznačuje sa veľmi dobrou flexibilitou. 

Manžetu je bez samolepiacej vrstvy možné využiť na utesnenie úzkych trubiek v stene pri hydroizolačných prácach vo vlhkých priestoroch, akými sú kuchyne, kúpeľne, wellness centrá, sauny a pod. 

V samolepiacej verzii je manžeta pokrytá 1mm vrstvou butylkaučukovej samolepiacej hmoty, ktorá je zosilnená sieťovinou. Vrstva butylu je po celej ploche manžety, preto sa pred aplikáciou musí mechanicky prepichnúť stredná časť manžety. Po odstránení krycej fólie je pripravená na okamžité utesnenie prieniku jednoduchým nalepením a pritlačením. Samolepiaca manžeta je preto veľmi vhodná na vzduchotesné prevedenie prienikov káblov a chráničiek cez praozábranu, OSB dosku, stenu a pod. 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: