Najnovšie články

Nakoľko je zo strany našich zákazníkov v akustike záujem o odhlučnenie tepelných čerpadiel, rozhodli sme sa informovať o možnosti riešenia problému v tomto článku.

...
16-01-2019

V dôsledku stále veľmi teplého počasia, ktoré sa zdá, bude pokračovať aj v Novembri sme sa rozhodli obnoviť akcie na najpredávanejšie produkty.

...
05-11-2018

Tento týždeň končia horúčavy a kolektív IZOTES-u pre Vás pripravil výrazné zľavy na produkty vzduchotesnosti ( okenné tesniace pásky, utesnenie parozábrany a metalizovanú hliníkovú...

22-08-2018

Pod označením IzoFloor PE už u nás nájdete celkom nový produkt na vodotesné a vzduchotesné
separovanie jednotlivých vrstiev podláh.

...
30-07-2018

IzoRoof PP šedý 


je jednostranne lepiaca  páska s nosičom z PP ( polypropylén ) flísu určená predovšetkým na vetrotesné presahové lepenie poistných strešných fólií, ako aj prelepovanie ich poškodení pri výstavbe strechy.

Pre svoje univerzálne lepiace vlastnosti je páska veľmi vhodná ako systémový produkt na spájanie bežných druhov  strešných poistných fólií ( PP, PES, PES s vrstvou PU a pod. ).

Produkt spĺňa náročné normy na vzduchotesné lepenie podľa DIN 4108-7 a garantuje tiež vetrotesnosť podstrešia a utesnenie strešných fólií protí nárazovému dažďu pri veľmi nízkych sklonoch striech. 

Vysokoúčinné akrylátové lepidlo garantuje veľmi dobré počiatočné lepivosti na tak polárnych, ako aj nepolárnych nízkoenergetických povrchoch. Páska má pevný  PP nosič, ktorý poskytuje veľmi ľahkú manipuláciu a UV odolnosť po dobu do 4 mesiacov.

Technický list

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte :

Mobil : 0948 898 788

Mail : izotes@izotes.sk

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: