Najnovšie články

Nakoľko je zo strany našich zákazníkov v akustike záujem o odhlučnenie tepelných čerpadiel, rozhodli sme sa informovať o možnosti riešenia problému v tomto článku.

...
16-01-2019

V dôsledku stále veľmi teplého počasia, ktoré sa zdá, bude pokračovať aj v Novembri sme sa rozhodli obnoviť akcie na najpredávanejšie produkty.

...
05-11-2018

Tento týždeň končia horúčavy a kolektív IZOTES-u pre Vás pripravil výrazné zľavy na produkty vzduchotesnosti ( okenné tesniace pásky, utesnenie parozábrany a metalizovanú hliníkovú...

22-08-2018

Pod označením IzoFloor PE už u nás nájdete celkom nový produkt na vodotesné a vzduchotesné
separovanie jednotlivých vrstiev podláh.

...
30-07-2018

IzoRoof P žltý je páska s vysokokvalitným papierovým, povrchovo špeciálne hydrofóbne (vodoodpudivo) upraveným nosičom, určená predovšetkým na vzduchotesné lepenie presahov parozábran v podkroví, ako aj na prelepovanie škár OSB dosiek pri výstavbách montovaných domov spĺňajúca normu DIN 4108-7 na trvalú vzduchotesnosť. Vzhľadom na masívny papierový nosič je prelepovanie presahov parozábran veľmi pohodlné, pretože páska sa nekrčí, okrem toho je nosič pohodlne trhateľný v rukách, čo výrazne uľahčuje prácu montážnym skupinám, ktoré používajú KRALLOPLAST na prelepovanie škár OSB dosiek. 

Páska spolu s vybranými parozábranami  vytvára systémové riešenie na ktoré je pokytnutá 20 ročná záruka na trvalú vzduchotesnosť napájaného spoja. 
Produkty so systémovou zárukou sú označené pečiatkami záruky. Táto platí výhradne s produktami takto označenými. 

Technický list

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte : 

mobil  : 0948 898 788
e-mail : izotes@izotes.sk 


 

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: