Najnovšie články

V dôsledku stále veľmi teplého počasia, ktoré sa zdá, bude pokračovať aj v Novembri sme sa rozhodli obnoviť akcie na najpredávanejšie produkty.

...
05-11-2018

Tento týždeň končia horúčavy a kolektív IZOTES-u pre Vás pripravil výrazné zľavy na produkty vzduchotesnosti ( okenné tesniace pásky, utesnenie parozábrany a metalizovanú hliníkovú...

22-08-2018

Pod označením IzoFloor PE už u nás nájdete celkom nový produkt na vodotesné a vzduchotesné
separovanie jednotlivých vrstiev podláh.

...
30-07-2018

Od 01.03.2018 sme pre Vás, našich zákazníkov pripravili niekoľko noviniek v oblasti utesnenia pripojovacej škáry okien a dverí.

...
19-03-2018
Sale
IzoRoof DSS obojstranne lepiaci profil 10mm x 12m

IzoRoof DSS
je obojstranný lepiaci profil ( extrémne hrubý nános lepidla ) na báze akrylátovej disperzie na rýchle a spoľahlivé utesnenie parozábran, parobŕzd, strešných fólií a ostatných tesniacich membrán na masívnu minerálnu konštrukciu stien ( betón, tehla, pórobetón, vápenno-piesková tehla, rôzne druhy omietok a podobne), OSB dosky, drevo a pod.
IzoRoof DSS je svojou mimoriadne hrubou lepiacou vrstvou vhodný najmä na porézne a mierne nerovné povrchy stien a tvárnic, kde sa vyžaduje rýchle kontaktné lepenie s možnosťou okamžite pokračovať v ďalších stavebných prácach bez čakania na schnutie konvenčných lepidiel. 

V prípade prašných a nesúdržných povrchov ( napr. pórobetónových tvárnic ) doporučujeme podklad pre aplikáciou penetrovať s IzoPEN H . 

Vysokoúčinné akrylátové lepidlo garantuje veľmi dobré počiatočné lepivosti na tak polárnych, ako aj nepolárnych nízkoenergetických povrchoch, pričom lepiaci profil v rolke je stabilný vo veľkom rozsahu teplôt. Pre rýchlu a pohodlnú aplikáciu je lepiaci profil vybavený postrannými presahmi krycieho papiera.

Technický list

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte :

Mobil : 0948 898 788
Mail : izotes@izotes.sk

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: