Najnovšie články

Vzhľadom na dramatickú situáciu s rúškami na Slovensku, sme sa rozhodli našou malou snahou prispieť k zvýšenej istote a ochrane slovenských rodín tým, že ako firma venujúca sa predajo...

21-03-2020

Dovoľujeme si Vám predstaviť najhorúcejšiu novinku z rady produktov IzoRoof pod označením MB biely.

...
09-03-2020

Katalóg produktov radu  IzoRoof určených na vzduchotesné prevedenie parozábrany podľa DIN 4108-7 a vetrotesné prevedenie strešných a fasádnych fólií.

...
06-02-2020

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

...
05-04-2019

História

Historia IZOTES

 

Firma IZOTES vznikla v roku 2010 so zámerom ponúknuť na trhu so stavebnými výrobkami produkty na dosiahnutie vzduchotesnosti a vetrotesnosti stavieb, hlavne však pre najvyššie nároky pri výstavbe nízkoenergetických a pasívnych domov a riešenia kritických detailov utesnení a pripojovacích škár v oblasti okenných prvkov, strešných opláštení, podkrovných detailov, napojení základov a v neposlednom rade aj utesnení vetracích vedení. 

Počas krátkej histórie sme si získali priazeň mnohých zákazníkov, ktrorí oceňujú najmä odborný prístup a najvyššiu kvalitu dodávaných produktov.

V marci roku 2014 spúšťame novú podobu našich webových stránok s významne rozšíreným sortimentom produktov pre stavebný sekor o výrobky stavebnej, bazénovej a spotrebnej chémie , ako aj o nové produkty priemyselných pások bezpečnostných, výstražných a protišmykových a akustických produktov. 

Veríme, že aj v ďalších rokoch našej činnosti významne rozšírime portfólio našich spokojných odberateľov s naďalej nulovým percentom reklamácií, tak,ako bolo tomu doteraz.