Najnovšie články

Katalóg produktov radu  IzoRoof určených na vzduchotesné prevedenie parozábrany podľa DIN 4108-7 a vetrotesné prevedenie strešných a fasádnych fólií.

...
06-02-2020

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

...
05-04-2019

Nakoľko je zo strany našich zákazníkov v akustike záujem o odhlučnenie tepelných čerpadiel, rozhodli sme sa informovať o možnosti riešenia problému v tomto článku.

...
16-01-2019

V dôsledku stále veľmi teplého počasia, ktoré sa zdá, bude pokračovať aj v Novembri sme sa rozhodli obnoviť akcie na najpredávanejšie produkty.

...
05-11-2018

História

Historia IZOTES

 

Firma IZOTES vznikla v roku 2010 so zámerom ponúknuť na trhu so stavebnými výrobkami produkty na dosiahnutie vzduchotesnosti a vetrotesnosti stavieb, hlavne však pre najvyššie nároky pri výstavbe nízkoenergetických a pasívnych domov a riešenia kritických detailov utesnení a pripojovacích škár v oblasti okenných prvkov, strešných opláštení, podkrovných detailov, napojení základov a v neposlednom rade aj utesnení vetracích vedení. 

Počas krátkej histórie sme si získali priazeň mnohých zákazníkov, ktrorí oceňujú najmä odborný prístup a najvyššiu kvalitu dodávaných produktov.

V marci roku 2014 spúšťame novú podobu našich webových stránok s významne rozšíreným sortimentom produktov pre stavebný sekor o výrobky stavebnej, bazénovej a spotrebnej chémie , ako aj o nové produkty priemyselných pások bezpečnostných, výstražných a protišmykových a akustických produktov. 

Veríme, že aj v ďalších rokoch našej činnosti významne rozšírime portfólio našich spokojných odberateľov s naďalej nulovým percentom reklamácií, tak,ako bolo tomu doteraz.