Najnovšie články

Vzhľadom na dramatickú situáciu s rúškami na Slovensku, sme sa rozhodli našou malou snahou prispieť k zvýšenej istote a ochrane slovenských rodín tým, že ako firma venujúca sa predajo...

21-03-2020

Dovoľujeme si Vám predstaviť najhorúcejšiu novinku z rady produktov IzoRoof pod označením MB biely.

...
09-03-2020

Katalóg produktov radu  IzoRoof určených na vzduchotesné prevedenie parozábrany podľa DIN 4108-7 a vetrotesné prevedenie strešných a fasádnych fólií.

...
06-02-2020

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

...
05-04-2019

DachTalent

Napísal: Jozef Vereš Publikované v: Pasívne domy Vytvorené: 2015-02-03 Zobrazené: 2345 Komentár: 0

nová ucelená systémová rada produktov na dosiahnutie vzduchotesnosti a vetrotesnosti strešného plášťa.

S radosťou Vám oznamujeme, že po dlhých mesiacoch testov a skúšok s našimi nemeckými dodávateľmi tesniacich produktov, môžeme širokej verejnosti predstaviť jedinečnú sériu produktov, s ktorými je veľmi jednoducho možné spoľahlivo utesniť nadpájania, prieniky a pripojovania vzduchotesných rovín ( parozábrany, parobrzdy, variabilné membrány a OSB dosky ), ako aj vetrotesných rovín ( poistné strešné fólie ) pri výstavbe nízkoenergetických a pasívnych domov.


Či ide v praxi o PE fólie, PP fólie, membrány s premenlivou SD hodnotou, pevné prieniky, flexibilné nestabilné vzduchové potrubia, alebo poškodené poistné strešné fólie, DachTalent systémová rada produktov má riešenie na všetky možné utesnenia, opravy a pripojenia s výsledkom vytvorenia trvalej vzduchotesnosti zo strany interiéru, alebo vetrotesnosti z oblasti pod strešnou krytinou. Takmer na všetky produkty rady DachTalent­-u poskytujeme 20­-ročnú záruku na trvalú vzduchotesnosť podľa DIN 4108­7.


Profesionálna ucelená rada produktov DachTalent je určená najmä pre stavebné firmy zaoberajúce sa stavbou nízkoenergetických a pasívnych domov, ale aj pre individuálnych stavebníkov, ktorým záleží na čo najlepšom prevedení detailov, rozhodujúcich o úspešnom teste vzduchotesnosti a tým zaručení správnej funkcie riadeného vetrania po celú dobu životnosti stavebného diela. Produkty rady DachTalent sú mimoriadne vhodné pri výstavbe montovaných drevodomov, kde tvoria nevyhnutnú podmienku správneho prevedenia celkového konceptu utesnenia detailov.


Niektoré z produktov našej systémovej rady DachTalent ( IzoRoof DSS, IzoSealing D2100 a IzoLiquid ) sú svojou funkčnosťou novinkami na trhu v oblasti utesnenia strechy, s ktorými sa mnohí profesionálni stavebníci doteraz ešte nestretli, veríme však, že svojou vysokou kvalitou a a jednoduchosťou aplikácie sa čoskoro stanú obľúbenými a nenahraditeľnými pomocníkmi väčšiny stavebných firiem.


V najbližších dňoch budú všetky produkty rady DachTalent postupne zverejnené na našej webovej stránke www.izotes.sk pod produktovou sekciou : „utesnenie strechy“ pričom pri niektorých z nich budú uverejnené aj staré názvy produktov pre lepšiu orientáciu tých, ktorí už časť produktov nakupovali v minulosti.

 

Príloha:

DachTalent systémová rada KV

Tagy:

Zanechať komentár

Captcha