Najnovšie články

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

...
05-04-2019

Nakoľko je zo strany našich zákazníkov v akustike záujem o odhlučnenie tepelných čerpadiel, rozhodli sme sa informovať o možnosti riešenia problému v tomto článku.

...
16-01-2019

V dôsledku stále veľmi teplého počasia, ktoré sa zdá, bude pokračovať aj v Novembri sme sa rozhodli obnoviť akcie na najpredávanejšie produkty.

...
05-11-2018

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

Noiseflex ® Vlnkovitá pena sú pohlcovače v tvare vlniek z PU-peny. Forma vlniek a špeciálna povrchová štruktúra spôsobuje premenu častíč vzduchu s týmto pohlcovačom na tepelnú energiu. Tento pohlcovač svojimi vlastnostami merateľne znižuje efekt dozvukov a predchádza odrazom zvuku.

 

Použitie:

Akustická pena z molitanového materiálu vhodná pre amatérske ako aj profesionálne hudobné kapely, umelecké učebne, skúšobne. Využitie všade tam kde treba zabezpečiť akustiku miestnosti a odhlučnenie. Využíva sa taktiež ako výplň kufríkov či puzdier.

 

Dostupné rozmery a cena:

100 cm x 50 cm x 3 cm (minimálny odber 4 kusov) cena 6,24€ s DPH / kus

 

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte:
mobil: 0948 544 456
e-mail: veres@izotes.sk

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: