Najnovšie články

Vzhľadom na dramatickú situáciu s rúškami na Slovensku, sme sa rozhodli našou malou snahou prispieť k zvýšenej istote a ochrane slovenských rodín tým, že ako firma venujúca sa predajo...

21-03-2020

Dovoľujeme si Vám predstaviť najhorúcejšiu novinku z rady produktov IzoRoof pod označením MB biely.

...
09-03-2020

Katalóg produktov radu  IzoRoof určených na vzduchotesné prevedenie parozábrany podľa DIN 4108-7 a vetrotesné prevedenie strešných a fasádnych fólií.

...
06-02-2020

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

...
05-04-2019

Akcia na produkty vzduchotesnosti predĺžená do konca Novembra 2018

Napísal: Jozef Vereš Publikované v: Izotes Vytvorené: 2018-11-05 Zobrazené: 1254 Komentár: 0

V dôsledku stále veľmi teplého počasia, ktoré sa zdá, bude pokračovať aj v Novembri sme sa rozhodli obnoviť akcie na najpredávanejšie produkty.

Veľa stavebníkov sa totiž snaží využiť príležitosť dokončiť si na svojej stavbe do prvých mrazov čo najviac prác a my sa im to budeme usilovať uľahčiť aj týmto spôsobom. Dokonca sme k štandardným produktom pridali aj mimoriadne zľavy na nové položky, celkom ide o 18 druhov tesniacich produktov. Dôraz by sme chceli upriamiť najmä na nasledovné položky :

 

IzoRoof DSS – obojstranne lepiaci profil 10mm x 12m s presahujúcim krycím papierom je najmä v začiatkoch chladného počasia a po dobu celej zimy veľmi vhodný, ako náhrada lepidla IzoSealing D2100 na pripojenie parozábrany o stenu. Lepidlo sa síce dá použiť aj v zimných mesiacoch, ale jeho vyschnutie po nanesení sa vzhľadom na nízke teploty niekoľkonásobne predĺži. IzoRoof DSS lepí okamžite . Až 3mm vrstva lepidla zafixuje parozábranu na akýkoľvek stavebný povrch veľmi spoľahlivo na niekoľko desaťročí.

https://www.izotes.sk/izoroof_dss

 

IzoRoof P žltý – aj keď sa kvôli popularite produktu viac na prelepovanie presahov parozábran používa zelená páska IzoRoof FL, žltá je na tento účel oveľa vhodnejšia, lebo má pevný nosič, ktorý sa pri priamom lepení presahu nemá tendenciu nadmerne deformovať
ohybom a skôr sa tak zamedzuje faldovaniu. Dokonca sme v tejto akcii zvýhodnili cenu žltej pásky v porovnaní so zelenou na bežný meter.

https://www.izotes.sk/izoroof_p

 

IzoRoof T biely - nosičom pásky je totožný materiál, aký je použitý pri strešných fóliách TYVEK- teda veľmi pevný nosič – na pásku je mimoriadna zľava 35% na obmedzený počet kotúčov – konkrétne 50 kusov.

https://www.izotes.sk/izoroof_t

 

Fliesflex – jeden z našich najobľúbenejších produktov je svojim zložením z mimoriadne pružného nosiča a extrémne lepivého butylu zvlášť vhodný na vodotesné pripojenia terás, balkónov, parapetných častí okien a podobne.

https://www.izotes.sk/fliesflex

 

IzoWin Complete BS - vnútorná okenná páska, kompletne samolepiaca po celej 100mm šírke pásu- rýchla a spoľahlivá aplikácia. Tiež veľmi vhodná na utesnenie terasových presklení a vchodových dverí.
Na mesiac december pripravujeme do akcie kompletný sortiment produktov utesnenia v oblasti vlhkých priestorov – rohových tesniacich pásov, tesniacich membrán a batériových ( stenových ) a odpadových ( podlahových ) manžiet. Tiež Vám začiatkom mesiaca december predstavíme pripravované novinky pre rok 2019.

https://www.izotes.sk/IzoRoof_BS

 

S úctou

 

Jozef Vereš

Tagy:

Zanechať komentár

Captcha