Najnovšie články

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

...
05-04-2019

Nakoľko je zo strany našich zákazníkov v akustike záujem o odhlučnenie tepelných čerpadiel, rozhodli sme sa informovať o možnosti riešenia problému v tomto článku.

...
16-01-2019

V dôsledku stále veľmi teplého počasia, ktoré sa zdá, bude pokračovať aj v Novembri sme sa rozhodli obnoviť akcie na najpredávanejšie produkty.

...
05-11-2018

Pomaly sa nám začínajú znižovať denné teploty a tým sťažovať podmienky na lepiace a tesniace práce v exteriéri, ale aj v interiéri pokiaľ je stavba ešte nevykuro...

09-11-2017

AKCIA Jar 2019

Napísal: Jozef Vereš Publikované v: Izotes Vytvorené: 2019-04-05 Zobrazené: 393 Komentár: 0

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

Aby sme podporili všetkých, ktorí sa so začiatkom teplého počasia znovu naplno púšťajú do stavebnýchprác na svojich budúcich domovoch, pripravili sme zľavy, aké tu doteraz ešte nikdy neboli. Okrem zníženýchcien, ktoré bude každý vidieť priamo pri najobľúbenejších produktoch na dosiahnutie čo najlepšejvzduchotesnosti domu, sme sa rozhodli motivovať hlavne tých stavebníkov, ktorí sa rozhodnú zakúpiť ajprodukty stavebnej chémie, alebo produkty novej rady IzoHydro na utesnenie v oblasti vlhkých priestorov ( hydroizolácie , tesniace rohové pásy a manžety ).

 

Znamená to, že pri nákupe v hodnote vyššej ako 380 EUR bez DPH, dostane do konca mesiaca apríl každýokrem zliav pri produktoch ešte dodatočnú zľavu 10% na celý nákup. Celkom tak bude možné na niektoréprodukty získať zľavu až do 25%.

 

Najväčšie zľavy bude možné získať napr. na parozábrany, všetky produkty radu IzoRoof na vzduchotesné pripojenie parozábran, okenné montážne pásky, butylové izolačné pásy, nové produkty radu IzoHydro – hydroizolačné membrány, rohové kaučukové pásy, samolepiace flísové rohové pásy, kaučukové manžety, novú tekutú hydroizoláciu IzoHydro liquid 1K nemeckej výroby...

 

Akcia na vybrané produkty bude trvať do konca mája 2019, dodatočná zľava na celý nákup pri objednávkach nad 380 EUR bez DPH bude platná iba do konca apríla 2019.

 

Preto využite jedinečnú kombináciu zliav, aby ste ušetrili na prvotriednych produktoch ešte viac...

 

Kvôli ručnému spracovaniu dodatočnej zľavy na celý nákup vo výške 10% prosíme o trpezlivosť, zľava sa totiž neobjaví pri automatickom odoslaní potvrdenia o zadaní objednávky, ale až pri jej dodatočnom spracovaní. Informáciu o konečnej cene za Váš nákup dostanete hneď po spracovaní Vašej objednávky zaslaním na Váš e-mail do 24 hodín.

Tagy:

Zanechať komentár

Captcha