Najnovšie články

Vzhľadom na dramatickú situáciu s rúškami na Slovensku, sme sa rozhodli našou malou snahou prispieť k zvýšenej istote a ochrane slovenských rodín tým, že ako firma venujúca sa predajo...

21-03-2020

Dovoľujeme si Vám predstaviť najhorúcejšiu novinku z rady produktov IzoRoof pod označením MB biely.

...
09-03-2020

Katalóg produktov radu  IzoRoof určených na vzduchotesné prevedenie parozábrany podľa DIN 4108-7 a vetrotesné prevedenie strešných a fasádnych fólií.

...
06-02-2020

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

...
05-04-2019

NOVINKA : IzoRoof MB biely

Napísal: Jozef Vereš Publikované v: Stavebné pásky a fólie Vytvorené: 2020-03-09 Zobrazené: 2194 Komentár: 0

Dovoľujeme si Vám predstaviť najhorúcejšiu novinku z rady produktov IzoRoof pod označením MB biely.

Ide o pásku na vzduchotesné pripojenie zo strany interiéru podľa DIN-4108-7, na použitie hlavne všade tam, kde sa následne požaduje omietateľnosť lepeného spoja. Teda najmä pri prelepovaní stykov OSB dosiek, tiež v kútorch a rohoch pri spájaní stropov so stenami, alebo podlahy so stenami. Preto je mimoriadne vhodná pri stavbe montovaných drevostavieb. Páska sa samozrejme tiež dá použiť na vzduchotesné prelepovanie spojov parozábran a parobŕzd.

 

Nosič pásky tvorí PP netkaná, tepelne pojená textília, vyrobená BiCo technológiou, kedy sa dosahuje štruktúra povrchu tkaniny s čo najlepšou prídržnosťou omietky, náteru, alebo tekutej hydroizolačnej hmoty. PP textília je následne laminovaná s polyolefínovou vzduchotesnou membránou a až následne samolepiacou vrstvou s mimoriadnou plošnou hmotnosťou 230g/m2.

 

Štandardnesa páska bude dodávať v šírkach 60mm, 75mm a 90mm. Navyše sme schopní vyrábať aj prevedenie s pozdĺžne deleným krycím papierom v pomere 50:50na ľahšiu aplikáciu v rohoch a kútoch.

 

Zároveň si Vám dovoľujeme dať do pozornosti, že rovnako tak môžeme na požiadanie pripraviť pozdĺžne delený krycí papier aj pri už známych produktoch IzoRoof FL zelený a IzoRoof P žltý.

Tagy:

Zanechať komentár

Captcha