Najnovšie články

Nakoľko je zo strany našich zákazníkov v akustike záujem o odhlučnenie tepelných čerpadiel, rozhodli sme sa informovať o možnosti riešenia problému v tomto článku.

...
16-01-2019

V dôsledku stále veľmi teplého počasia, ktoré sa zdá, bude pokračovať aj v Novembri sme sa rozhodli obnoviť akcie na najpredávanejšie produkty.

...
05-11-2018

Tento týždeň končia horúčavy a kolektív IZOTES-u pre Vás pripravil výrazné zľavy na produkty vzduchotesnosti ( okenné tesniace pásky, utesnenie parozábrany a metalizovanú hliníkovú...

22-08-2018

Pod označením IzoFloor PE už u nás nájdete celkom nový produkt na vodotesné a vzduchotesné
separovanie jednotlivých vrstiev podláh.

...
30-07-2018

Jednovrstvová vysokokvalitná LDPE parozábrana.  Zabraňuje prenikaniu vodnej pary z interiérov do tepelnej izolácie ako aj vzniku kondenzácie. Je vhodná na vytvorenie vzduchotesnej roviny zo strany interiéru v konštrukciách podkroví šikmých striech, stien a stropov na nízkopodlažných domoch - bungalow. 

 

Použitie:

Parozábranu REWAXX VAPOFLEX SD 100 je možné použiť vo všetkých skladbách šikmých striech ako  aj na izoláciu stien. Je konštrukčne prispôsobená pre kontakt s podkladovou konštrukciou, bez nutnosti vytvárať vzduchovú medzeru medzi tepelnou izoláciou a fóliou, pri zachovaní jej funkčnosti. Pri montáži je nutné dodržiavať presah 15-20 cm (pri pozdĺžnych resp. priečnych prekrytiach). Všetky spoje fólie je potrebné zlepiť systémovými páskami IzoRoof FL-zelený, IzoRoof P žltý, alebo IzoRoof FA čierny. Na konštrukciu minerálnej steny sa parozábrana nalepí špeciálnym lepidlom na parozábrany IzoSealind D2100 . 

 

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte : 

mobil  : 0948 898 788
e-mail : izotes@izotes.sk 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: