Najnovšie články

Vzhľadom na dramatickú situáciu s rúškami na Slovensku, sme sa rozhodli našou malou snahou prispieť k zvýšenej istote a ochrane slovenských rodín tým, že ako firma venujúca sa predajo...

21-03-2020

Dovoľujeme si Vám predstaviť najhorúcejšiu novinku z rady produktov IzoRoof pod označením MB biely.

...
09-03-2020

Katalóg produktov radu  IzoRoof určených na vzduchotesné prevedenie parozábrany podľa DIN 4108-7 a vetrotesné prevedenie strešných a fasádnych fólií.

...
06-02-2020

Spustenie jarnej akcie na najpopulárnejšie produkty vzduchotesného pripojenia budov.

...
05-04-2019

Montážna expanzná páska Winflex TriSave ECO je ekonomický produkt, ktorý utesňuje napájacie škáry v oblasti okien a dverí rýchlo a spoľahlivo podľa DIN 4108-7 ako aj odporúčaní RAL .
Svojou štruktúrou sa utesnenie touto expanznou páskou stáva časovo a finančne efektívnym a je uskutočniteľné v jednom pracovnom kroku. Páska je po celej svojej šírke naimpregnovaná akrylátovou disperziou, ktorá zaručuje z vonkajšej strany odolnosť voči nárazovému dažďu, pričom z vnútornej strany je páska difúzne otvorená, čím je zaručený prechod vodných pár smerom z vnútra von. 
Ako prídavný produkt na utesnenie rohov , ako aj vyrovnanie prípadných defektov v mieste ostenia sa ponúka naše bezrozpúšťadlové, pastovité lepidlo WINFLEX TFS v 600 ml saláme.

Oblasti použitia:

Vzduchotesné prevedenie pripojovacej škáry pri montáži okien a dverí zo strany interiéru aj exteriéru

Dostupné rozmery : pre okenné rámy 70 a 80mm široké a pracovné škáry (znamená hrúbku, pre ktorú je páska určená, nie jej schopnosť expanzie) od 7 do 15mm. Pre parapetnú časť šírka pásky 30, alebo 35mm. 

Na objednávku je možné dodať akékoľvek šírky pásky. 

Priamy kontakt pre bližšie informácie o tomto produkte : 

mobil  : 0948 898 788
e-mail : izotes@izotes.sk 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: